Toistoleuanvedon SM-kisoihin (juniori- ja veteraanisarjat) ja Suomen Cupiin (yleiset sarjat) ilmoittautuneet 28.9.2019

Julkaistu: 15.09.2019

Tytöt 7 v
Ukkonen Sofia
Ikkala Annukka

Pojat 7 v
Hirvijärvi Oskari
Hakasuo Oiva
Talo Vili

Tytöt 11 v
Hakasuo Anni
Mäkelä Elmi

Pojat 11 v
Laasala Alarik
Koskinen Konsta

Tytöt 15 v
Hujanen Vilja
Hujanen Helmi
Kullas Aivika
Luukkaa Liina

Pojat 15 v
Saari Jimi
Flink Elmo
Holm Aapo
Åbrant Sebastian
Tuure Pelkonen

Tytöt 19 v, +50 kg
Haapkylä Heini

Pojat 19 v, +70 kg
Mattola Hugo

Naiset 40 v, 70 kg
Harju Marita

Naiset 40 v, +70 kg
Laasala Irina
Luontila Elina

Miehet 40 v, 60 kg
Niemelä Janne

Miehet 40 v, 70 kg
Laine Markku
Forsten Miika
Jääskeläinen Jussi

Miehet 40 v, 80 kg
Kinnunen Petri
Vaittinen Lauri

Miehet 40 v, 90 kg
Turpeinen Mika
Sääksjärvi Pekka

Miehet 40 v, 100 kg
Hakasuo Jyrki
Tiensuu Tero
Järvinen Tero
Mikko Ristikangas

Miehet 40 v, 110 kg
Manninen Harri
Hurtamo Tero
Isoaho Jari

Naiset 50 v, 50 kg
Metsälä Tarja
Jaaranen Johanna

Naiset 50 v, 60 kg
Mäkirinne-Autio Minna
Heikkinen Heli

Naiset 50 v, 70 kg
Saarnio Soila

Miehet 50 v, 60 kg
Metsälä Jarmo

Miehet 50 v, 70 kg
Luukkaa Heikki

Miehet 50 v, 80 kg
Heinola Esko
Häkkilä Kari
Niskala Arto
Vainio Jari
Tero Salonen

Miehet 50 v, 90 kg
Morelius Kenneth
Huovinen Jouko
Vilja Erkki
Nurmi Timo

Miehet 50 v, 100 kg
Keskinen Marko
Savonen Janne
Kautiainen Ossi
Varpelaide Jouni

Miehet 50 v, 110 kg
Reinikainen Juhani
Hänninen Jari

Naiset 60 v, 70 kg
Rantanen Maj-Lis

Miehet 60 v, 70 kg
Toivanen Jukka
Tuunainen Jouko

Miehet 60 v, 80 kg
Saario Timo
Rantanen Pekka
Kaitanen Seppo

Miehet 60 v, 90 kg
Leinonen Hannu
Manninen Pekka
Toivanen Hannu
Uimi Jari
Silvennoinen Juha
Harri Helander

Miehet 60 v, 110 kg
Halla-aho Ilkka

Miehet 70 v, 70 kg
Hautamäki Jouko
Kasurinen Olli

Miehet 70 v, 80 kg
Fagerlund Rainer
Såg Antero
Mälkiä Esko
Rauhanen Juhani
Westman Ilpo

Miehet 70 v, 90 kg
Gustafsson Erik

Naiset 60 kg
Hakasuo Mari
Ranta Noora
Kangastupa Hanna

Naiset 70 kg
Riihuhta Nelli

Miehet 60 kg
Heikki Messo

Miehet 70 kg
Loukkola Osku
Åman Esko

Miehet 80 kg
Ranta Niko
Markkula Lauri
Pesonen Lasse

Miehet 90 kg
Holopainen Markus
Ranta Niklas

Miehet 100 kg
Mäkipelto Jani
Salminen Marko

Miehet 110 kg
Ukkonen Tero
Laasala Lauri

Miehet +110 kg
Kilpeläinen Tuomo